Starter Kit

Potřebuješ pár tipů, které Ti pomohou posunout fotky zase o nějaký ten kousek výš?

Je čas vykašlat se na myšlenky o tom, že když si koupíš lepší foťák nebo novější model telefonu, tak budeš dělat lepší fotky, protože to se stejně ve většině případech nestane. Bohužel :). 

Místo toho vezmi svůj iPhone a začni ho používat se všemi jeho funkcemi, o kterých možná ani nevíš. 

Existuje spousta aplikací, které Ti v tom pomohou, ale stejně tak i ta, kterou již v telefonu máš.

Proč? Protože iPhone je jediný foťák, který máš vždycky s sebou. PROJDI SI ONLINE KURZ ZDARMA.

Co v kurzu Starter Kit najdeš?

 • Expozice a zamčený AF (autofokus)
  V prvním videu se dozvíš, jak správně nastavit expozici, případně upravit a jak pořádně zaostřit.
 • Odstranění nechtěných předmětů
  Použijeme appku Snapseed a ukážeme si, jak v ní vymazat, co na fotce mít nechceš. K tomu si projdeme krok za krokem základní úpravu fotky.
 • Live režim a jeho využití
  Ukážeme si, jak jde pomocí Live režimu udělat simulace focení na dlouhou expozici, která je fotograficky docela složitá (co se pohybuje je rozostřené), ale s iPhonem jde udělat jedním ťuknutím prstu.
 • Základy kompozice
  Ukážeme si jak aktivovat a proč používat mřížku. Pak si povykládáme o pravidle třetin, zlatém řezu a jak je využít v praxi.
 • HDR režim
  Řekneme si, jak využít HDR k mnohem lepší krajinářské fotografii a vykreslení všech oblastí fotky.
 • Burst Mode
  Proč a jak tímto způsobem fotit pohyb.

iPhone je často jediný foťák, který máš vždycky sebou.

Tak proč se ho nenanučit pořádně ovládat.

Jak to funguje

Po připojení do kurzu dostaneš do svojí emailové schránky přihlašovací údaje do členské sekce, do které se posléze můžeš přihlásit. 

Kurz je 6 denní. Každý den od registrace se Ti uvolní jedna lekce s videem a máš celý den na to, aby sis vše vyzkoušel(a) v praxi. Protože nic si nezapamatujeme tak dobře, dokud si to sami nevyzkoušíme. 

Videa zaberou zhruba 5 minut denně, takže je jednoduché vše projít, aniž bys musel(a) obětovat velké množství času. Stačí si najít pár minutek. Pak máš 24 hodin na to si určitý typ vyzkoušet v praxi než se posuneme dál. 

Vše je přístupné jak z iPhonu, tak z PC. 

 

Ahoj, Martino, kurz a tvoje informace přišel pro mě v pravý čas :-). Mám svůj první Iphone model 6s. Dostala jsem ho v práci jako služební. Postupně se s ním učím pracovat. Sama bych si ho pravděpodobně nikdy nevybrala... Předčil však moje očekávání a mile mě překvapil. Stejně tak tvůj kurz a info ohledně focení. Něco jsem už nastudovala před kurzem, našla jsem pár rad na tvém fcb škola iphone fotografie. Co mi nejvíc pomohlo / zaujalo: - nastavení hdr (na to bych sama nepřišla) - přidání mřížky, dělení na třetiny - rady na upravování ve Snapseed (tip na něj už jsem dostala před kurzem, ale nevěděla jsem jak na něj; zatím tedy zkouším a ladím co a jak ;-). Napadá mě jeden dotaz - jestli bude kurz pro všechny varianty Iphone nebo až od určitého modelu? Těším se na další tipy a přeji krásný den.
Marcela Váňová

Kolik kurz stojí?

V kurzu jsou tipy, které Tě posunou ve focení o kus dál k mnohem  lepším fotkám. 

Pokud na fotkách i částečně stojí tvůj byznys nebo budování značky, kvalita fotek má pro tebe nevyčíslitelnou hodnotu.

Lidé si u fotek vyvolají emoce, proto si vše lépe zapamatují. Často fotkami děláme první dojem. 

I pokud chceš jen tak dávat fotky na Instagram, proč se nenaučit dělat takové fotky, které budou mít mnohem víc lajků. 

Kurz má hodnotu minimálně jedné hodně dobré večeře v restauraci, ne jen protože jsem nad ním strávila několik hodin, a tu večeři bych si zasloužila :), ale protože chci, abys věděl(a), co ode mě můžeš čekat, rozhodla jsem se ho nabídnout zcela ZDARMA za Tvůj e-mail.